INVESTING AND DEVELOPING RESIDENTIAL
Mieszkania
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
ul. Piłsudskiego 16
Nowe mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim, ul.Piłsudskiego 16 tuż przy granicy z Łodzią. Cicha, spokojna i zielona okolica, w bliskim sąsiedztwie której znajduje się wiele miejsc użyteczności publicznej. MIESZKANIA SPRZEDANE !

 

Inwestycja wybudowana w 2012 roku. Obejmuje jeden budynek, z którym zlokalizowanych jest  60 mieszkań w metrażach od 36 do 145 m 2. Wysoka jakość użytych materiałów: oświetlenie ES System, płytki Paradyż, cichobieżne windy Kleemann system logoterma z elektronicznymi sterownikami ciepła w każdym mieszkaniu, doskonała lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum Łodzi oraz niebanalna architektura sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

W parterze znajduje się wielostanowiskowa przestarzeń parkingowa  z bramą wjazdową sterowaną pilotem. Budynek spełnia wszystkie aktualne normy, jest dobrze docieo=plony, energooszczędny, wyposażony w czujniki światła zmierzchowe oraz czujniki ruchu, co z pewnością pozwoli na znaczne obniżenie kosztów utrzymania powierzchni wspólnych.

 

Budynek jest wyposażony  w następujące instalacje:


- instalacje wodno kanalizacyjna

- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma
(umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła),
zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej

- instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw

- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem

- instalacja telefoniczna i domofonowa

- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania

- wentylacja grawitacyjna

Rozwiń
„Park Grotniki” to kolejny unikalny projekt realizowany przez firmę PROMETEON, powstający w sercu lasu Grotnickiego, pośród dębów, brzóz, świerków i jodeł. Stawiamy na cichą, spokojną okolicę, z dala od miejskiego zgiełku. Przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w wyjątkowym, zielonym i bezpiecznym miejscu.

Jest to projket unikalny i ekologiczny, wykorzystujący pompy ciepła i energię solarną. W ofercie znajdą się mieszkania, działki budowlane oraz rekreacyjne. Na terenie planowanej inwestycji, nad rzeką Lindą, znajduje się staw o wysokiej klasie czystości, który dzięki zagospodarowaniu terenu, zaaranżowaniu plaż oraz pomostów z pewnością stanie się sercem projektowanego kompleksu.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ DEDYKOWANĄ INWESTYCJI!

© 2024 PROMETEON | Polityka cookies | design by VENTI